آژانس طراحی وب لابراتوآر رسانه

بدر

عکاسی از محصولات شرکت هوفرد

عکاسی از محصولات شرکت هوفرد

شرکت هوفرد (بدر) به عنوان تولیدکننده محصولات مواد غذایی از سال ۱۳۶۱ در تهران تاسیس شده است . شرکت هوفرد با استفاده از ماشین آلات و تأسیسات مدرن و پیشرفته، سیستم بسته بندی مجهز و به روز و همچنین با به کارگیری کارشناسان و پرسنل مجرب و با سابقه و تیم مدیریتی قوی نه تنها به بالاترین رتبه بین رقبای داخلی خود نائل گردیده، بلکه توانسته بین رقبای خارجی خود و صادرکنندگان مواد غذایی سهم بسزایی در صادرات مواد غذایی به بازارهایی را که در آنها حضور داشته به خود اختصاص دهد .
شرکت هوفرد با بهره مندی از تلاش های بی وقفه پرسنل خود و استفاده بهینه از تجهیزات به روز و مدیریت نوین صنعتی به عنوان پیشگام در صادرات محصولات مواد غذایی خود به آمریکا، کانادا، استرالیا ، کشور های اروپایی، آسیایی، اسکاندیناوی و کشور های همسایه خود موفق به دریافت جوایز گوناگون از مراکز تشخیص صلاحیت کیفیت گردیده که در حقیقت این جزو با ارزش ترین دستاوردها و از افتخارات بزرگ شرکت هوفرد طی بیش از ۳ دهه از فعالیتش بوده است .
بنا به نیاز و خواسته ی شرکت هوفرد ، رسانه لب اقدام به عکاسی از کلیه ی محصولات غذایی این شرکت نموده است و تمامی محصولات را به صورت موکاپ به کارفرما ارائه نموده است .

نام مشتری :شرکت هوفرد
تاریخ :اسفند 95
آدرس سایت :badrfood.com
سرویس ها :  Branding
billboard-badr
badr-billboard
badr-camion

badr_slider

شنبه ها قبل از شروع کار یک مقاله رایگان از لابراتوار رسانه برای بهبود کسب و کار خود دریافت کنید

شنبه ها قبل از شروع کار یک مقاله رایگان از لابراتوار رسانه برای بهبود کسب و کار خود دریافت کنید