درخواست سرویس
لابراتوآر رسانه خالق آثار دیجیتال
لابراتوآر رسانه خالق آثار دیجیتال

طراحی فروشگاه اینترنتی

چرا لابراتوآر رسانه را انتخاب کنیم ؟

یکی دیگر از فعالیت های لابراتوآر رسانه تولید و گسترش فروشگاه اینترنتی است . این نرم افزار که حاصل 6 سال تلاش و فعالیت مستمر تیم فنی ما می باشد به جرات از قویترین نرم افزارها در حوزه فروشگاه اینترنتی است . ما با در کنار هم قرار دادن یک فروشگاه اینترنتی با کیفیت خوب و پشتیبانی قوی ، حضور پرثمر شما را در کنار سایر رقبا تضمین می کنیم .
اگر قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی کارآمد و موفق را دارید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید با کارشناسان ما تماس بگیرد .

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی لابراتوار رسانه چه مزایایی دارد ؟

 • تحلیل کسب و کار شما و نیازسنجی دقیق قبل از شروع طراحی فروشگاه اینترنتی
 • طراحی گرافیکی فروشگاه اینترنتی مطابق استانداردهای بین المللی جهت رسیدن به بهترین تجربه رابط کاربری
 • امکانات گسترده نرم افزار فروشگاه اینترنتی و قابلیت ادغام با انواع سیستم های حسابداری و CRM
 • امکان افزایش ماژول های مورد نیاز بعد از استقرار نرم افزار (توسعه پذیری)
 • پشتیبانی دائمی از نرم افزار و به روز رسانی پیوسته برای تمامی مشتریان
 • پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته و 365 روزه
 • خدمات جانبی جهت راه اندازی فروشگاه مانند تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ توسط متخصصین لابراتوآر رسانه

چرا باید روی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای سرمایه گذاری کنیم ؟

 • فروشگاه اینترنتی شما همانند فروشگاه فیزیکی تان محل رفت و آمد مشتریان است . بنابراین ایجاد فضایی مطمئن که منجر به تجربه خوب کاربری گردد تاثیر بسزایی در فروش دارد
 • با داشتن یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای از رقیبانتان پیشی بگیرید
 • از پتانسیل موجود در فضای آنلاین به درست ترین و بهترین شکل استفاده کنید
 • با انتخاب یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای در وقت و هزینه های احتمالی بعدی صرفه جویی نمایید
 • قابلیت توسعه پذیری فروشگاه اینترنتی حرفه ای به شما این امکان را می دهد تا در ماه های آتی به فراخور شرایط و رفتار مشتریانتان ماژول هایی را اضافه کنید و بر میزان فروش خود بیفزایید

طراحی سایت حرفه ای

Web Design Packages تعرفه خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی

لابراتوآر رسانه یکی از شرکت‌های گروه ایرساپرداز پاسارگاد است که در 8 سال گذشته تمرکز خود را روی خلق آثار دیجیتال در حوزه‌های فروشگاه اینترنتی، سایت‌های شخصی و تجاری، اپلیکیشن‌ و دیجیتال مارکتینگ قرار داده است. ما تیم حرفه‌ای، قابل اعتماد و باتجربه در کلیه خدمات مبتنی بر وِب هستیم که برنامه‌نویسی علاوه بر شغل ما، هنر و زندگی ماست؛ ما معتقدیم برنامه‌نویسی تنها داشتن دانش نیست، بلکه هنرِ خلق آثار خاص برای مشتریان خاص است.
Resaneh Website

طراحی وب سایت انتخابی به صرفه و دارای کیفیتی مطلوب است که به منظور به حداکثر رساندن نرخ بازگشت سرمایه شما از طریق یک برنامه توسعه سفارشی طراحی شده است و برای سازمان های کوچک، متوسط و بزرگ راه حلی ایده آل به شمار می آید.
این بسته برای شرکت هایی مناسب است که تنها میخواهند اطلاعات اصلی و ضروری کسب و کار خود، مانند محصولات، سرویس های ارائه شده، مشتریان و اطلاعات تماس خود را به معرض نمایش بگذارند. این طرح دارای کیفیت عالی به منظور بالا بردن هرچه بیشتر سودآوری است.

نمونه کار طراحی سایت
تماس با مشاوران
مشاهده جزئیات  
Resaneh E-Shop

طراحی فروشگاه اینترنتی مناسب برای پروژه های " تجارت الکترونیک " است؛
طرحی بهینه برای پروژه هایی که علاوه بر دسته بندی و مرتب سازی، درگاه های پرداخت، سیستم های مدیریتی، درگاه های وب و سایر ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی، به ویژگی های پیچیده ای در وب سایت خود نیاز دارند. این بسته، که شامل طراحی، برنامه نویسی و توسعه اختصاصی است، کاملا پاســخگوی نیاز های تجاری شماســت تا بهره وری و درآمد حاصل از فروش آن، باعث پیشرفت کسب و کار شما شود.


نمونه کار فروشگاه اینترنتی
تماس با مشاوران
مشاهده جزئیات نمایش دمو
Creative Design

طراحی وب سایت خلاقانه به کسب و کاری متفاوت می اندیشید؟ ایده های خلاقانه در سر دارید؟ طرحی در ذهن دارید که میخواهید به واقعیت تبدیل کنید؟ با تعهد محرمانه بودن موضوعات، با ما تماس بگیرید تا راه حل مختص شما وارد مراحل کاری شده و به محصولی واقعی تبدیل گردد. این بسته فروشگاه اینترنتی، مناسب پروژه های بزرگ تجارت الکترونیک است. این طرح، با برنامه نویسی و توسعه اختصاصی، پاسخگوی نیاز های تجاری شماست تا بهره وری و درآمد حاصل از فروش آن، باعث پیشرفت کسب و کارتان شود.
یک طرح عالی در مقیاس بزرگ که به شما کمک میکند تا از رقیبان خود پیشی بگیرید.

نمایش دمو
تماس با مشاوران
   

نمونه پروژه های طراحی فروشگاه اینترنتی

هر یک از آثار لابراتوآر رسانه ، پروژه ای منحصربه فرد است که با توجه به نیاز شما تعریف می شود تا بتوانید تصویری مناسب از کسب و کار خود به مشتریانتان ارائه داده و زمینه فعالیت های خود را گسترش دهید. کاری که ما انجام می دهیم، ارتقاء جایگاه شما در دنیای مجازی است تا بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشد.

نظرات سایرین در مورد لابراتوآر رسانه

شنبه ها قبل از شروع کار یک مقاله رایگان از لابراتوار رسانه برای بهبود کسب و کار خود دریافت کنید