درخواست سرویس
لابراتوآر رسانه خالق آثار دیجیتال
لابراتوآر رسانه خالق آثار دیجیتال

طراحی سایت

چرا لابراتوآر رسانه را انتخاب کنیم ؟

لابراتوآر رسانه با سال ها تجربه در حوزه طراحی سایت ، از تاثیر یک سایت حرفه ای در معرفی کسب و کار شرکت ها آگاه است . در همین راستا این شرکت با در اختیار داشتن تیمی حرفه ای و مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا ، تخصص و خلاقیت را در کنار هم قرار داده تا وب سایت شما علاوه بر داشتن ظاهری زیا و متفاوت ، تبدیل به ابزاری قدرتمند برای نمایش شخصیت کاریتان و افزایش فروش شما گردد .
تعهد ما در ارائه خدمات مناسب و مشتری مداری منجر به تجربه ای خوب در طراحی سایت شما می گردد .
اگر به دنبال یک وب سایت حرفه ای و یا تغییر وب سایت فعلی خود هستید با مشاوران ما تماس بگیرید .

طراحی وب سایت اختصاصی لابراتوار رسانه چه مزایایی دارد ؟

 • تحلیل کسب و کار شما و ارائه مشاوره قبل از شروع پروژه
 • طراحی حرفه ای و خلاقانه مطابق با آخرین استانداردهای روز طراحی سایت
 • کدنویسی مبتنی بر آخرین استانداردهای جهانی
 • سئو حرفه ای مطابق با آخرین استانداردهای گوگل
 • قابلیت توسعه پذیری بر اساس نیاز مشتریان
 • آموزش رایگان مدیریت سایت
 • پشتیبانی و نگهداری از سایت با بهترین کیفیت و پاسخگویی دائم

چرا باید روی یک وب سایت حرفه ای اختصاصی سرمایه گذاری کنیم ؟

 • .با گسترش روزافزون جامعه انلاین ایران و تغییر سبک زندگی مردم ، شما با داشتن یک وب سایت حرفه ای ، تنها یک کلیک با مشتریانتان فاصله دارید
 • .وبسایت شما نمونه عینی هویت و شخصیت کاری شماست . پس اگر به اندازه کافی مناسب و حرفه ای نباشید احتمالا کسب و کار شما را زیر سوال خواهد برد
 • داشتن یک وبسایت حرفه ای به شما کمک میکند تا یک قدم از رقیبانتان جلوتر باشید و بیشتر به چشم بیایید.
 • وبسایت شما ، محل کار دومتان است . با سرمایه گذاری در آن ، کسب و کار خود را رونق دهید و به چشم اندازهایی وسیه بیاندیشید.

طراحی سایت حرفه ای

Web Design Packages تعرفه خدمات طراحی وب سایت

لابراتوآر رسانه یکی از شرکت‌های گروه ایرساپرداز پاسارگاد است که در 8 سال گذشته تمرکز خود را روی خلق آثار دیجیتال در حوزه‌های فروشگاه اینترنتی، سایت‌های شخصی و تجاری، اپلیکیشن‌ و دیجیتال مارکتینگ قرار داده است. ما تیم حرفه‌ای، قابل اعتماد و باتجربه در کلیه خدمات مبتنی بر وِب هستیم که برنامه‌نویسی علاوه بر شغل ما، هنر و زندگی ماست؛ ما معتقدیم برنامه‌نویسی تنها داشتن دانش نیست، بلکه هنرِ خلق آثار خاص برای مشتریان خاص است.
Resaneh Website

طراحی وب سایت انتخابی به صرفه و دارای کیفیتی مطلوب است که به منظور به حداکثر رساندن نرخ بازگشت سرمایه شما از طریق یک برنامه توسعه سفارشی طراحی شده است و برای سازمان های کوچک، متوسط و بزرگ راه حلی ایده آل به شمار می آید.
این بسته برای شرکت هایی مناسب است که تنها میخواهند اطلاعات اصلی و ضروری کسب و کار خود، مانند محصولات، سرویس های ارائه شده، مشتریان و اطلاعات تماس خود را به معرض نمایش بگذارند. این طرح دارای کیفیت عالی به منظور بالا بردن هرچه بیشتر سودآوری است.

نمونه کار طراحی سایت
تماس با مشاوران
مشاهده جزئیات
Resaneh E-Shop

طراحی فروشگاه اینترنتی مناسب برای پروژه های " تجارت الکترونیک " است؛
طرحی بهینه برای پروژه هایی که علاوه بر دسته بندی و مرتب سازی، درگاه های پرداخت، سیستم های مدیریتی، درگاه های وب و سایر ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی، به ویژگی های پیچیده ای در وب سایت خود نیاز دارند. این بسته، که شامل طراحی، برنامه نویسی و توسعه اختصاصی است، کاملا پاســخگوی نیاز های تجاری شماســت تا بهره وری و درآمد حاصل از فروش آن، باعث پیشرفت کسب و کار شما شود.

نمونه کار فروشگاه اینترنتی
تماس با مشاوران
مشاهده جزئیات
Creative Design

طراحی وب سایت خلاقانه به کسب و کاری متفاوت می اندیشید؟ ایده های خلاقانه در سر دارید؟ طرحی در ذهن دارید که میخواهید به واقعیت تبدیل کنید؟ با تعهد محرمانه بودن موضوعات، با ما تماس بگیرید تا راه حل مختص شما وارد مراحل کاری شده و به محصولی واقعی تبدیل گردد. این بسته فروشگاه اینترنتی، مناسب پروژه های بزرگ تجارت الکترونیک است. این طرح، با برنامه نویسی و توسعه اختصاصی، پاسخگوی نیاز های تجاری شماست تا بهره وری و درآمد حاصل از فروش آن، باعث پیشرفت کسب و کارتان شود.
یک طرح عالی در مقیاس بزرگ که به شما کمک میکند تا از رقیبان خود پیشی بگیرید.

نمایش دمو
تماس با مشاوران
 

نمونه پروژه های طراحی سایت

هر یک از آثار لابراتوآر رسانه ، پروژه ای منحصربه فرد است که با توجه به نیاز شما تعریف می شود تا بتوانید تصویری مناسب از کسب و کار خود به مشتریانتان ارائه داده و زمینه فعالیت های خود را گسترش دهید. کاری که ما انجام می دهیم، ارتقاء جایگاه شما در دنیای مجازی است تا بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشد.

نظرات سایرین در مورد لابراتوار رسانه

شنبه ها قبل از شروع کار یک مقاله رایگان از لابراتوار رسانه برای بهبود کسب و کار خود دریافت کنید