Resaneh Lab Packages پکیج‌های لابراتوآر رسانه

لابراتوآر رسانه یکی از شرکت‌های گروه ایرساپرداز پاسارگاد است که در 8 سال گذشته تمرکز خود را روی خلق آثار دیجیتال در حوزه‌های فروشگاه اینترنتی، سایت‌های شخصی و تجاری، اپلیکیشن‌ و دیجیتال مارکتینگ قرار داده است. ما تیم حرفه‌ای، قابل اعتماد و باتجربه در کلیه خدمات مبتنی بر وِب هستیم که برنامه‌نویسی علاوه بر شغل ما، هنر و زندگی ماست؛ ما معتقدیم برنامه‌نویسی تنها داشتن دانش نیست، بلکه هنرِ خلق آثار خاص برای مشتریان خاص است.
Resaneh Website

طراحی وب سایت انتخابی به صرفه و دارای کیفیتی مطلوب است که به منظور به حداکثر رساندن نرخ بازگشت سرمایه شما از طریق یک برنامه توسعه سفارشی طراحی شده است و برای سازمان های کوچک، متوسط و بزرگ راه حلی ایده آل به شمار می آید.
این بسته برای شرکت هایی مناسب است که تنها میخواهند اطلاعات اصلی و ضروری کسب و کار خود، مانند محصولات، سرویس های ارائه شده، مشتریان و اطلاعات تماس خود را به معرض نمایش بگذارند. این طرح دارای کیفیت عالی به منظور بالا بردن هرچه بیشتر سودآوری است.


نمونه کار طراحی سایت
تماس با مشاوران
مشاهده جزئیات
Resaneh E-Shop

فروشگاه اینترنتی مناسب برای پروژه های " تجارت الکترونیک " است؛
طرحی بهینه برای پروژه هایی که علاوه بر دسته بندی و مرتب سازی، درگاه های پرداخت، سیستم های مدیریتی، درگاه های وب و سایر ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی، به ویژگی های پیچیده ای در وب سایت خود نیاز دارند. این بسته، که شامل طراحی، برنامه نویسی و توسعه اختصاصی است، کاملا پاســخگوی نیاز های تجاری شماســت تا بهره وری و درآمد حاصل از فروش آن، باعث پیشرفت کسب و کار شما شود.نمایش دمو
تماس با مشاوران
مشاهده جزئیات
Creative Design

طراحی وب سایت خلاقانه به کسب و کاری متفاوت می اندیشید؟ ایده های خلاقانه در سر دارید؟ طرحی در ذهن دارید که میخواهید به واقعیت تبدیل کنید؟ با تعهد محرمانه بودن موضوعات، با ما تماس بگیرید تا راه حل مختص شما وارد مراحل کاری شده و به محصولی واقعی تبدیل گردد. این بسته فروشگاه اینترنتی، مناسب پروژه های بزرگ تجارت الکترونیک است. این طرح، با برنامه نویسی و توسعه اختصاصی، پاسخگوی نیاز های تجاری شماست تا بهره وری و درآمد حاصل از فروش آن، باعث پیشرفت کسب و کارتان شود.
یک طرح عالی در مقیاس بزرگ که به شما کمک میکند تا از رقیبان خود پیشی بگیرید.

نمایش دمو
تماس با مشاوران
 

Resaneh Marketing

دیجیتال مارکتینگ هدف از بازاریابی دیجیتال ، سوق دادن تعداد معینی از کاربران علاقمند به وب سایت شما و افزایش روز افزون آنهاست. لابراتوآر رسانه نتایج قابل استنادی را مبنی بر چگونگی به دست آوردن محبوبیت از طریق به کارگیری روش های صحیح استفاده از دیجیتال مارکتینگ نشان می دهد که رابطه مستقیمی با بالا بردن سود برای تجارت شما دارد.

قیمت طراحی سایت ، قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی ، قیمت سئو سایت

+ تماس بگیرید

Search Engine Optimization

بهینه سازی موتورهای جستجو 90 % از کاربران موتورهای جست و جو تنها صفحه اول را مشاهده می کنند. اگر وب سایت شما در صفحه اول موتورهای جست و جو قرار ندارد، در واقع شما 90% از مشتریان بالقوه خود را از دست داده اید!
تضمین بازگشت 100 درصدی هزینه ها، ارتباط مستقیم با متخصصان فنی، بدون دریافت هیچ هزینه ی اضافی و جانبی، تنها قسمتی از سرویس بهینه سازی موتورهای جستجو ( سئو ) لابراتوآر رسانه است. بله. بیزینس ها تنها حول صفحه اول موتورهای جستجو می چرخند!

تماس با مشاوران
جزئیات سرویس

Resaneh Consultation

مشاوره بسیاری از افراد زمانی که پا به دنیای مخاطره آمیز اینترنت میگذارند، ساختن یک وب سایت جدید یا طراحی دوباره وب سایت کنونی خود را در ذهن دارند تا بتوانند به اهداف خود دست یابند. شما می توانید به تجربه گسترده لابراتوآر رسانه تکیه کنید تا شما را از میان موانع موجود به سوی موفقیت هدایت کند. ما آنچه را که شما به دنبال آن هستید، در وب سایت شما بازتاب می دهیم. تحلیل کسب و کار تخصص ماست.

+ شروع قیمت از ساعتی 200.000 تومان
پروژه ها
154
پروژه انجام شده
مشاوره
055132
نفر ساعت
آموزش
250
نفر ساعت
Choosed Packages


شنبه ها قبل از شروع کار یک مقاله رایگان از لابراتوار رسانه برای بهبود کسب و کار خود دریافت کنید