مشاهده تعرفه
لابراتوآر رسانه خالق آثار دیجیتال
لابراتوآر رسانه خالق آثار دیجیتال

استراتژی کسب و کار

طراحی استراتژی کسب و کار (Design Business Plan Strategy)

تجارت جنگ است ، عنوان کتابی است که اهمیت داشتن استراتژی را به خوبی نشان می دهد . هیچ فاتح جنگی بدون استراتژی موفقیتی بدست نمی آورد .
استراتژی واژه ای جذاب در بازاریابی و تبلیغات است. اما این جذابیت بی حد و حصر، بعضا با مشکلاتی در اجرا روبروست. اینکه هنوز تبلیغی مشاهده می شود که هدف مشخصی ندارد، پیام و کانسپت مناسبی برای آن خلق نشده و یا به درستی منتقل نشده است، گروه هدف مناسبی برای آن انتخاب نشده است و یا فاکتور یکپارچگی در کمپین تبلیغاتی وجود ندارد، نشان از عدم توجه برخی از مجریان تبلیغاتی به طراحی استراتژی است .

Business Plan Strategy استراتژی کسب و کار

اهمیت داشتن استراتژی کسب و کار


صنایعی که استراتژی‌ دیجیتال منسجم و هدفمندی دارند ، 23٪ سودآوری بیشتری نسبت به سایرین دارند


از میان هزاران تیم استارت‌آپی که شکست خوردند، تعداد ۶۷٪ از آن‌ها استراتژی مکتوب و مدونی برای خود نداشتند


تنها ۲۳٪ از شرکت‌ها به استراتژی بازاریابی دیجیتال خود عمل می‌کنند، استراتژی مابقی کسب‌وکارها در حد تئوری باقی می‌ماند


۶۴٪ از رهبران بازاریابی جهان معتقدند استراتژی های بازاریابی به شرکت‌ها در رسیدن به اهداف بازاریابی و مقابله با چالش‌ها کمک می‌کند

مزایای خدمات طراحی و اجرای استراتژی کسب و کار لابراتوآر رسانه

  • موفق ترین مسیر را با تحلیل و آنالیز دقیق محیط صنعت و کسب و کارتان شناسایی کنید
  • برای دستیابی به اثربخشی بالا در تبلیغات دیجیتال ، پیام و کانسپت مناسب انتخاب کنید
  • برنامه‌ی مشخصی جهت تعامل با مشتریان هدفمند در زمان و مکان مناسب داشته باشید
طراحی سایت حرفه ای
فرایند جذب مخاطب هدف با استراتژی بازاریابی دیجیتال آژانس لابرآتوار رسانه
از ۳ میلیارد نفری که به اینترنت دسترسی دارند ، بیش از ۷۶٪ به دنبال رفع نیازهای اساسی خود ، پاسخ به سوالات و دغدغه های خود و یا خرید محصولات مختلف هستند . بنابراین هر لحظه فرصت دارید که کاربران معمولی را به مشتری تبدیل کنید ، برای این منظور باید مسیر جذب مخاطب هدف خود را با استراتژی بازاریابی دیجیتال مشابه تصویر زیر انجام دهید

تحلیل دقیق کسب و کار ، رقبا و صنعت شما
یکی از مهمترین بخش ها در طراحی استراتژی بازاریابی دیجیتال ، شناخت دقیق محیط داخلی و خارجی کسب و کار شماست . تا شناخت دقیقی از نقاط ضعف و قوت کسب و کار یا منابع قابل استفاده خود نداشته باشید ، نمی توانید مسیر پر پیچ و خم کسب و کار را به درستی طی نمایید . قطعا شناخت دقیق نقاط ضعف و قوت رقبا و همچنین فرصت ها و تهدیدهای صنعت شما می تواند توان منحصر به فردی در جهت ارتقای برند و گرفتن سهم بازار بیشتر به شما هدیه نماید

تعیین اهداف
هدف‌گذاری دقیق در ابتدای کار، میزان دستیابی به اهداف را چندین برابر می‌کند. زمانی‌که دید بهتری نسبت به اهداف خود داشته باشید، بهترین مسیر را برای رسیدن به آن انتخاب خواهید کرد.

با توجه به تحلیل و آنالیز دقیق کسب و کارتان ، رقبایتان و همچنین صنعت شما و شناسایی نقاط ضعف و قوت و همچنین فرصت ها و تهدیدها در گام قبلی، با قدرت بیشتری می توانیم هدف گذاری دقیق و مناسبی برای شما داشته باشیم.
طراحی شخصیت مخاطب (PERSONA)
یکی از مهمترین استراتژی های بازاریابی دیجیتال، آن است که بدانیم به چه شخصی یا گروهی خدمات ارائه می کنیم. ما با روش‌های مختلف همچون تحقیقات بازار ، مصاحبه با مخاطبان هدف و مواردی مشابه شخصیت مخاطبان شما را طراحی خواهیم کرد تا فعالیت‌های خود را براساس خواسته‌ها و نیازهای آن‌ها تنظیم کنیم.

انتخاب کانال‌های مناسب
۸۰درصد بازدهی کسب‌وکارها تنها از ۲۰ درصد کانال‌های بازاریابی آن‌ها فراهم می‌شود. لذا شناسایی کانال‌های موثر و استفاده‌ی بهینه از آن‌ها می‌تواند یکی از چالش‌های بزرگ باشد. ما در آژانس دیجیتال لابرآتور رسانه کانال‌هایی که مخاطبان شما در آن‌ها حضور دارند را یافته و با هدف قرار دادن آن‌ها بیشترین نرخ تعامل یا Engagement Rate را به شما ارائه خواهیم کرد.

مستندسازی استراتژی بازاریابی دیجیتال
هر برنامه‌ و پلنی برای اجرایی شدن نیاز به مستندسازی و تنظیم سند اجرایی دارد. مستندسازی هدف را پررنگ‌تر کرده و مسیر رسیدن به آن را شفاف‌تر می‌سازد. آژانس لابرآتوار رسانه برای کسب و کار شما یک سند استراتژی بازاریابی دیجیتال به صورت منظم و اصولی همراه با پلن اجرایی (Action Plan) تنظیم می کند.

نمونه پروژه های طراحی سایت

هر یک از آثار لابراتوآر رسانه ، پروژه ای منحصربه فرد است که با توجه به نیاز شما تعریف می شود تا بتوانید تصویری مناسب از کسب و کار خود به مشتریانتان ارائه داده و زمینه فعالیت های خود را گسترش دهید. کاری که ما انجام می دهیم، ارتقاء جایگاه شما در دنیای مجازی است تا بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشد.

نظرات سایرین در مورد لابراتوآر رسانه

شنبه ها قبل از شروع کار یک مقاله رایگان از لابراتوار رسانه برای بهبود کسب و کار خود دریافت کنید